Afro Fuar HostesiAfro Fuar Hostesi


Fuar Hostesi

Firmaların kendi ürünlerinin reklamını yapmak ve tanıtımını en etkili bir şekilde göstermek için fuar hostesi, eğitim kursları, mağaza hostesi, mürettebat, catering, gibi firmaları tanıtan etkinliklerde birebir ürün tanıtımına yardımcı olacak bireylere verilen görevdir.. Fuar Hostesi için tıklayınız

Seminer Hostesi

Seminer hostesi kayıt etme, danışma, kayıt tutma, promosyon ürün dağıtımı, promosyon ürün reklamı, salon ve toplantı için insanları yönlendirme, karşılama, sunum gibi hizmetler üstlenerek görevlendirilirler.

Seminer Hostesi için tıklayınız

Tanıtım Hostesi

Fuarlara katılan şirketlerin ürünü, standı ve hizmeti ne konumda olursa olsun ziyaretçilerin beğenisine sunacak, tanıtımını yapacak tanıtım hostes ekipleridir..

Tanıtım Hostesi için tıklayınız

Market Hostesi

Marketlerinizde kurulan standlarda belirlenen ürün çeşitlerini en iyi bir şekilde ziyaretçilerin beğenisine sunacak,tanıtımını yapacak market hostes ekipleridir.

Market Hostesi için tıklayınız

Karsılama Hostesi

Kayıt, danışma, yönlendirme, hizmet, indoor düğün, outdoor düğün, davet, lansman, mağaza açılış, mağaza sezonluk tanıtım gibi organizasyonlar için profesyonel karşılama hostes ekipleridir.

Karşılama Hostesi için tıklayınız

Açılıs Hostesi

Mağaza, market, iş yeri açılışı, mağaza açılışı, fuar açılışı, ürün lansmanı ve benzer tüm organizasyolarda host ve hosteslerimiz, konuk karşılama, uğurlama, ürün veya hizmet tanıtımı, asistanlık gibi hizmetlerde sizlere yardımcı olacaklardır.

Açılış Hostesi için tıklayınız

Besleme bulunamadı.
Go to top